Logo BIP
Herb
Biuletyn Informacji Publicznej
Urzędu Miejskiego w Żninie

Wyszukiwanie zaawansowane

Menu przedmiotowe

BOI

Tagi

Zaproszenie na spotkania konsultacyjne w sprawie projektu „Strategii Rozwoju Gminy Żnin do 2030 roku”

W ramach trwających konsultacji społecznych projektu „Strategii Rozwoju Gminy Żnin do 2030 roku” Burmistrz Żnina Robert Luchowski zaprasza mieszkańców gminy i wszystkie zainteresowane osoby do udziału w spotkaniach konsultacyjnych, które odbędą się w dniu 25 stycznia 2023 r. (środa) o godz. 12:00 oraz o godz. 16:00 w Auli im. Zbigniewa Skorwidera w Urzędzie Miejskim w Żninie.
W spotkaniach uczestniczyć będzie dr hab. Andrzej Raszkowski, profesor Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu (UEW), który nadzoruje prace nad dokumentem strategicznym. Prof. Raszkowski jest pracownikiem Katedry Gospodarki Regionalnej UEW, trenerem biznesu, doradcą strategicznym, wykładowcą na studiach Executive MBA, autorem ponad 100 publikacji naukowych i ponad 110 wygłoszonych referatów na międzynarodowych i krajowych konferencjach. 
Projekt strategii rozwoju wraz z formularzem konsultacyjnym są dostępne w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego pod adresem https://bip.gminaznin.pl/artykul/konsultacje-spoleczne-projektu-strategii-rozwoju-gminy-znin-do-2030-roku
 


Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Osoba odpowiadająca za treść informacji

Łukasz Milejczak

Data wytworzenia:
11 sty 2023

Osoba dodająca informacje

Łukasz Milejczak

Data publikacji:
11 sty 2023, godz. 12:17

Osoba aktualizująca informacje

Łukasz Milejczak

Data aktualizacji:
11 sty 2023, godz. 12:17